Videomla ilgili kelimeleri etiket olarak girmeyip yorumda alt alta yazsam arama motorlarında fark eder mi? (YouTube)

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google, Yandex gibi arama motorları için ufak da olsa fark yaratır.

    Youtube'deki etiketlerin asıl etkisi, Youtube içindir. Bu Youtube site içi aramada veya etiketler üzerinden yazılan gezinmelerde videonuzun erişilebilir olması etiketler ile sağlanır.

    Google, Yandex gibi arama motorları da sayfa içindeki metinlere göre indeksleme yaparlar. Etiketleri alt alta yazmak yerine cümleler içinde kullanmak daha doğru olur.

    murat murat (12492)