Videonun formatı nasıl değiştirilir?

Videonun   formatı  nasıl  değiştirilir  yardımcı  olur musunuz ?

mat7 mat7 (341)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Video formatını değiştirmek için Video converter yani video dönüştürücü kullanmalısınız.

    gibi programlar ile video dönüştürebilirsiniz.

    AVI, MP4, WMV, 3GP, FLV, MKV, MP3, AAC, WAV, WMA,MPG,  3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS,gibi farklı formatlarda dönüşüm yapabilirsiniz.

    Bu yazılımlardan Total Video Converter hariç diğer ikisi ücretsizdir.

    Ücretsiz uygulamaları kurarken dikkat edin, reklam yazılımı yüklemek isteyebilirler. Reklam yazılımlarının işaretini kaldırın.

     Düzenleme: Sizin elinizdeki dosya wlmp uzantısına sahip yani Windows Movie Maker proje dosyası. wlmp - mp4 dönüşümünü şu linkte anlattım: wlmp dosyası mp4'e nasıl çevrilir?

    Mp4 forması sizin işinizi görecektir.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle çok teşekkürler cevap için teşekkürler . Tavsiye ettiğiniz programların hepsini denedim fakat Şöyle bir sorun çıktı dünüştüre tıklayıp videonun olduğu dosyaya girdiğimde değiştirmek istediğim video gözükmüyor . Bu videoyu Windows Live Movie Maker kullanarak ben yaptım resim içerikli Bir video . Ne yapabilirim bu konudada bir fikriniz varmıdır ? mat7 9 yıl önce
    • Videonun uzantısı nedir? film.avi, film.mpg gibi, noktadan sonraki bölümde ne yazıyor? Siz hangi formata dönüştürmek istiyorsunuz. murat 9 yıl önce
    • ilk defa yaptım böyle video o yüzden bilinçsizliğime verin lütfen . Videonun uzantısına nereden bakacağımı bilmiyorum , fakat aklıma videonun özelliklerine bakmak geldi ve genel bölümünden şu yazıyı gördüm ( Dosya türü : Windows Media Player (.wlmp) ) yazıyordu bumudur video uzantısı dediğiniz ? Videoyu sayfama yüklemek istediğimde şu yazı çıkıyor ( Fotoğrafların yüklenemedi. Fotoğraflar 4 MB'tan az olmalı ve JPG, PNG, GIF veya TIFF dosyaları olarak kaydedilmelidir. ) dolayısıyla bu formatlardan birine dönüştürmem gerekiyor . Cevap verdiğiniz için teşekkürler . mat7 9 yıl önce
    • cevabımı düzenledim. lütfen kontrol edin. murat 9 yıl önce
    • Murat bey Allah sizden gani gani razı olsun . Sayenizde ve net anlatımınızla başardım , ve de internet sayfama yükledim yaptığım filmimi . Aklınıza fikrinize ve bilginize sağlık . Çok çok teşekkürler … Hakkınızı helal edin . İyi çalışmalar . Kolay gelsin . mat7 9 yıl önce
    • Yardımcı olabildiğime sevindim. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için murat 9 yıl önce