Videoya alt bant nasıl eklerim?

Televizyondaki haberlerde rastladığımız özel ebatta alt yazılar gösteren, aynı anda 2 ayrı görüntüyü tek ekranda oyanatan program öneriniz varmı ?

muvel muvel (332)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu istediğini Adobe Premiere Pro veya After Effects ile yapabilirsin ama senin düşündüğün kadar basit değil. Sen o alt bandı program otomatik yapıyor sanıyorsun heralde. Öyle değil ama. Bunun dersleri var, YouTube'dan izlemeni tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)