Videoya resim ve sosyal medya nasıl eklerim?

Merhaba

Bazı youtuberlerde sağ üstte facecam altta instagram ve oyunla alakalı resim var ben bunu nasıl yaparim uygun şekilde ? Örn:

bunun gibi nasıl yaparim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiğin resime lowerthird deniyor. Lowerthird yapmak için giriş seviyesinde video edit yazılımlarını bilmen lazım. Öyle efektli, şekilli şukullu yapmak için tabi..

    Senin yaşın daha genç, çok çabuk öğrenirsin. Bilgisayarın varsa internetten After Effects, Premiere Pro ile lowerthird yapma derslerini izle ileride de çok faydası olur sana.

    omercik omercik (9418)