Videoyu bilgisayardan telefona yükledim video açılmıyor

Merhabalar. Benim Bilgisayarımda eski bir Halay var youtube de yok sanırım silinmiş bilgisayardan Telefonuma yükledim bu Dosya açılmıyor diye hata verdi farklı yöntemler denedim kopyala yapıştır gibi Programa Ekliyorum Bu şarkı açılmıyor diyor Ama Media player de açılıyor veya windows 10'un Müzik çalarında. Telefona veya Her hangi bir Video yapma programların'da Açılmıyor.Teşekkür ederim

kullanici156588 kullanici156588 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Video convertle formatını degiştir mp3 4 ...

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

      Videonun formatı ile ilgili bir sorun olma ihtimali yüksek. Google'da Free online video converter diye aratırsan karşına pek çok site gelir. Bir web sitesinden online video  dönüştürme yapabilirsin  ya da Freemake Video Converter gibi bir program kullanabilirsin. Google'da Freemake Video Converter aratırsan linki karşına gelecektir.

      alattin alattin (16999)
      4 yıl önce cevaplandı

        Teşekkür ederim ❤

        kullanici156588 kullanici156588 (1)