Vidivodo gibi sitelerden video izlersek virüs bulaşır mı?

Vidivodo gibi video sitelerinden sadece videoz izlersen virus bulasir mi? Bulasirsa telefondaki kisisel verilere ulasabilirler mi yada alabilirler mi?

hilalcelik46 hilalcelik46 (7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Vidivodo , YouTube gibi video yükleme / izleme sitesidir. Herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum..

    Sadece videolardaki reklamlara dikkat edin ; reklamlara tıklayınca pop-up gibi tarayıcı virüsü bulaşmasın.

    ( reklam engelleyici uzantılar kullanabilirsiniz )

    Başlı başına herhangi bir sıkıntı olmaz ; içiniz rahat olsun..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sadece izlemekle virüs bulaşmaz.

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

        Güvenilir sitelerden izleen videolar ile bilgisayara virüs bulaşmaz. https://www.vidivodo.com/  da güvenilir bir sitedir.

        Özelden sorduğunuz soruya gelirsek; diyelim ki bilgisayarınıza virüs bulaştı. Ne olabilir?

        Her şey olabilir. Bu bir trojansa bilgisayarınızdaki tüm resimler, şifreler çalınabilir. Google hesabınızla oturum açtıysanız, Google Photos'a erişip buradaki resimler çalınabilir. Sizin bilgisayar  başında yapabildiğiniz  her şey uzaktan yapılabilir.

        alattin alattin (16999)