Viewndow virüsü

Görev yöneticisine girdiğim de viewndow diye birşey çıkıyor dosya konumu falan yok çevrimiçi ara ya bastığımda trojan coin miner virüsü diyor. Malwarebytes uygulamasını da yükledim fakat yinede görev yöneticisinde duruyor yardım ederseniz çok sevinirim pc fanları çok hızlı ve ısınıyor kasa

burakll0 burakll0 (1)
1 yıl önce sordu

  • Discord kanalımızdan beni bul. Bir inceleyelim alattin 1 yıl önce

Toplam 1 Cevap

uzmanim.net Discord kanalından yazarsan uzaktan bağlanıp kontrol edebilirim.

Öncesinde Farbar Recovery Scan Tool ile bir log oluşturursan iyi olur: Farbar Recovery Scan Tool nedir, Farbar Recovery Scan Tool ile nasıl log oluşturulur?

alattin alattin (16984)