vine hazırlama tayfun yılmaz

tayfun yılmaz gibi vine çekmek için ne yapmalıyız

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kimdir bu Tayfun Yılmaz yahu?

    :-)

    Maksadın gerçekten soru sormak ise daha düzgün ve bilgi donanımlı sormalısın. Yok şaka yapmak istediysen, uzmanım.net yönetimi kızar bu işe, haberin olsun :-)

    Tayfun Yılmaz'ın "vine" lerine baktım, güzelmiş.. Sen onun e-mail'ini falan araştırmalısın :-)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Herhangi video editör yazılımları ile hazırlayabilirsin.

      En basitinden

      kullanabilirsin. Yapılan işlem videolara dublaj yapmak.  Bunun için çok özel bir programa gerek yok. Yukarıdaki gibi video editörler ile yapabilirsin.

      murat murat (12492)