violation access hatası (Access violation at address 0044af8f ......Ralink) hatası nasıl çözülür?

Bilgisayar açıldıktan sonra ekranda Access violation at address 0044af8f ......Ralink ..... diye hata ekranları açılmaya başlıyor.

dgrmnc dgrmnc (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba hatanızın sebebi Wireless kartı için kurduğunuz Ralink Wireless Adaptör programı olabilir.

    Ralink genelde ağ kartları üreten(LAN,Wireless vb..) bir firma.Kartınız için kurmuş olduğunuz Ralink Wireless Adapter programı(sürücüsü) bu sorunu yaşamanıza sebeb olmuş olabilir.

    Bu sorunu çözmek için Ralink Wireless Adaptör sürücünü tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.Harici bir Wireless adaptörü almışsanız yanında verilen kurulum cd si ile eğer bigisayarınız bir notebook ise de markanıza göre üreticinin web sitensinden işletim sisteminize uygun sürücüyü indirerek tekrar bilgisayarınıza yüklemeyi deneyebilirsiniz.

    Not: Ralink Wireless Adaptör programını kaldırmadan önce tekrar kuracağınız Ralink Wireless Adaptör programını indirin.Ralink Wireless Adaptör programını kaldırdıktan sonra Wireless kartınızı bilgisayarınız tanınmamış aygıt olarak görebileceğinden internete giremeyebilirsiniz.Sürücüyü indirin, bilgisayarınızdan silin ve tekrar yükleyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)