VirTool:Win32/ExcludeProc.A virüsü nasıl temizlenir?

VirTool:Win32/ExcludeProc.A Bu virüs bilgisayarıma girdi fakat ne yapsam çıkaramıyorum.Windows Güvenliğine giriyorum geçerli tehditler kısmında VirTool:Win32/ExcludeProc.A  bu şey yazıyor. Eylemleri başlat deyince tarama yapıyor fakat gene çık gir yapınca kalıyor bir çözüm yolu bulabilirseniz ve VirTool:Win32/ExcludeProc.A  bu virüsü araştırırsanız bana ne mutlu beni çok sevindirirsiniz

kaan3242 kaan3242 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Güvenliği içinde Win32/ExcludeProc.A virüsünün hangi dosyaya bulaştığı gösterilir.  Win32/ExcludeProc.A virüsü genelde kendini başka bir işleme yapıştırır.

    Bu virüsün VirTool:Win32/ExcludeProc.A, VirTool:Win32/ExcludeProc.B, VirTool:Win32/ExcludeProc.C  gibi farklı versiyonları da var.

    Diğer bir ihtimail Windows Defender yanlış uyarı veriyor olabilir. Bazen virüs olmayan dosyaları da virüs olarak gösterebiliyor.

    Eset Online virüs tarama ile bilgisayarını taratmayı deneyebilirsin: https://www.eset.com/tr/home/online-scanner/

    ESET Online Scanner ile ücretsiz tarama  sayfasında Tek seferlik tarayayı ile ve indirilen dosyayı çalıştır.

    hakan hakan (15409)