Virtual box ve bandicam için düşük sistem ayarı nedir¿

Bilgisayrımda 2gb ram var bandicam ile virtualboxta virüs denemeleri çekip yayınlayacağım ama sistemim çok düşük video programı ve virtualbox için en düşük sistem ayari nedir ¿

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Özet olarak her ikisi içinde yeterli olur, merak etme.

    Edit:

    Anlaşılan "özet" cevap yeterli olmamış :)

    Sordugun soruya göre özet cevap yazmistim. Sistem fiziksel hafızasınin 2 GB olması, virtual box içinde bandicam içinde yeterlidir. Bunlar eski programlar ve düzenlemelerdır. Yani dahada düşük RAM kapasiteleri ve daha gelişmemiş işletim sistemleriylede (Windows Xp ve windows 7 ilede) çalışmaktaydı, çalisilabilmekteydi.  Bunu belirtmek istedim. Ekran kartı ve sabit disk kapasitesinide soruyorsan bunlarin oyle cok üst şeyler olmasa gerekmez. Ekran karti normal videolar oynatabiliyor ve fazla üst seviye olmamakla beraber video düzenlemelerini yapabiliyorsa, sabit diskinin kapasiteside oluşturmak istediğin sanal işletim sistemlerine yeterli ise problem yok demektir (ihtiyaçlarına ve disk kapasitesinin durumuna göre yer ayirirsin). Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)