VirtualBox ana ekrana dönemiyorum

Virtualbox yükledim. Windows 10 çalışıyor. Şöyle bir sorun var. Ana ekrana gönemiyorum. Tüm klavye ve mouse hareketleri sanal makina tarafından yakalanıyor. Ölçek kipine geçmek için hangi tuşlara basmam gerekiyor. Pencereli Kipten nasıl çıkabilirim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virtualbox penceresinde tüm hareketler, klavye ve mouse hareketleri sanal makina tarafından yakalanıyorsa pencereli kipinde çalışıyorsunuz demektir.

    Ana ekrana dönmek için klavyeden Sağ CTRL tuşu ve C tuşuna birlikte basmalısınız.  Eğer sizde Host tuşu farklıysa HOST + C tuşlarına basmalısınız. Değiştirmediyseniz host tuşu sağ  CTRL tuşudur.

    murat murat (12492)