Virtualbox Com nesnesini alma başarısız. Uygulama şimdi sonlandırılacak

Oracle Virtualbox çalıştırmak istediğimde Virtualbox Com nesnesini alma başarısız. Uygulama şimdi sonlandırılacak.

The VBoxSDS windows service is disabled. Reinstall VirtualBox to fix it. Alternatively try reenable the service by setting it to 'Manual' startup type in the Windows Service management console, or by runing 'sc config VBoxSDS start=demand' on the command line..

hatası alıyorum. Virtualbox Com nesnesini alma başarısız. Uygulama şimdi sonlandırılacak Çözüm ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virtualbox çalışmak için bazı hizmetlere gereksinim duyar.

    Denetim Masasından Hizmetler bölümüne gel.

    Daha sonra VirtualBox system service hizmetini bul. Başlangıç türü: Otomatik Yap. Uygula butonuna bas. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlat.

    Sorun düzelecektir.

    Sorun hala devam ederse; Virtualbox simgesini sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç

    murat murat (12492)