VirtualBox kurulumu

Merhaba,

Virtualbox kurarken direk next next mi diyeyim, yoksa dikkat etmem gereken noktalar var mı? Nasıl kuracağım?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayret, soruya bak şimdi..

    Hiçbir program next, next olarak dikkatsiz şekillerde yüklenmez, yüklenmemelidir.

    Baka baka ve dikkat ederek ilerlenir.

    Ayrıca öyle yükleme aşamaları çok aklıda kalmaz ve sana buradan ezbere anlatılamaz.

    İyisin, akıllı ve gayretli bir gençsin ama bazan saçmalıyorsun, saçma sapan sorularda sorduğun oluyor. İşte bunlardan biride bu soru ve doğrusu bu fırçayı hakkettin.

    Bidaha daha dikkatli ol ve gerekli gereksiz herşeyi sorma, tamammı?

    temmuz temmuz (12505)