Virüs Kontrolu Programı, Ücretsiz Anti-Virüs programı?

Arkadaşlar Adwcleaner ile bilgisayarımı temizledim hiç virüs yok gibi ama sanki bir yerlerde bir virüs saklanıyo şimdi arkadaşlar nasıl hangi programla bilgisayarımı kontrol ettirebilirim

birhanbirtane birhanbirtane (8)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Advanced System Care Bilgisayarın için bir çok rahatlatıcı seçenekler sunar Iobit Malware Fıghter Virüslerin En Derinine Kadar Temizler Birde MAlwarebytes Yine Öneririm Mükemmel Programlardır Hepsini Temizler

    furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
    8 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes Anti Malware Premium kullan  daha önce girmiş virüsleride temizler sunrasınada zaten giremez

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        Öncelikle AdwCleaner bir antivirüs programı değil.

        AdwCleaner reklam yazılımlarında etkili br araç.

        Eğer bilgisayarda virüsten şüpheniyorsanız

        ücretsiz antivirüs programları : Windows 7 / 8 için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı

        linkiden bir tane antivirüs programı seçin ve yükleyin.

        Ama öncesinde şu programlardan birini yükleyin ve bilgisayarınızı taratın.

        HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

        herdProtect nedir, nasıl kullanılır?

        Bu programlar virüs ve malware karşı etkilidir. Bilgisayarınızdaki virüs, malware yazılımları temizler ve bilgisayarınız antivirüse hazır hale gelir.

        hakan hakan (15424)
        8 yıl önce cevaplandı

        • Avast Bende var hatta Premium ama taratması için bilgisayarın kapalı olması gerekiyor ve benim canım sıkılıyor hakan bey hızlı bir şey önerebilirmisiniz birhanbirtane 8 yıl önce