Virüs korumasını açamıyorum ve kapatamıyorum. Çözümü var mı?

Abi ben robloxda hile açıcam ama virüs korumasını açamıyorum ve kapatamıyorum basıyorum olmuyor gerçek zamanlıyıda abi indirdim olmuyor çözümü var mı?

Ya ben hile yapıcam dediğim gibi açılmıyor senin videoalrını izledim başka 12+ video izledim çalışmıyor çözümü varmıdır tekar robloxda hile açmak istiyourm hile yükleniyo ama açılmıyo virüs ve tehdit korumasını nasıl kapatabilirim?

robloxdelisi robloxdelisi (1)
1 yıl önce sordu

  • Antivirüs kapatırken hata alıyor musun? Hata alıyorsan hatanın ekran görüntüsünü paylaşır mısın? ilkaybaki16 1 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Virüs korumasını açamıyorsan ya da kapatamıyorsan Virüs koruması ayarların başka bir yazılım tarafından yönetiliyor olabilir.

Türkçesi; bilgisayarında senin farkında olmadığın bir antivirüs programı yüklü olabilir.  Programlar ve Özelliklerden kontrol etmeli varsa antirüs kaldırmalı ya da antivirüs programını geçici olarak kapatmalısın.

hakan hakan (15424)