virüs problemi yaşıyorum

bilgisayarıma anlayamadıgım bir nedenden dolayı virüs girdi program kullandım ama hala MEM:Trojan.Win32.SEPEH.gen uyarısı alıyorum daha önce bunun ile igili verdiğiniz cevaplara baktım ama sorunu çözemedim

hilalerks hilalerks (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mutlaka bir şey indirmişsindir, o şekilde bulaşmıştır. Aşağıdaki programlarla virüsleri kaldırın.

    hydra hydra (3800)