Virüs Programı Önerirmisiniz

Merhaba bana virüs programı önerebilirmisiniz. Bilgisayarımda AdwCleaner, Malwarebytes Anti-Malware, Microsoft Security Essentials programları mevcut bunlar yeterlimi bilmiyorum düzenli olarak haftada 1 kere virüs taraması yapıyorum hepsiyle. Şaun bilgisayarımda virüs yok ama yinede önceden tedbir almak lazım :)

taha17 taha17 (91)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

       Merhaba,
    Avast veya Advanced Systemcara programlarından sadece birini kurmanızı öneririm. Diğer tüm yazılımları kaldırabilirsiniz.

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

      senin kullandığın programlar yeterli bende  Malwarebytes Anti-Malware, Microsoft Security Essentials programlarını kullanıyom

      destklazum destklazum (16)
      8 yıl önce cevaplandı

        AdwCleaner ve Malwarebytes anti-malware pasif koruma sağlar. Gerçek zamanlı koruma sağlamaz.

        Yani siz çalıştırdığınızda devreye girer.

        Microsoft Security Essentials gerçek zamanlı koruma sağlar. Bence şuan için gayet iyi sisteminiz.

        Belki Avast benzeri bir antivirüs programını tercih edebilirsiniz. MSE yerine.  Avast web koruması daha güçlü.

        hakan hakan (15394)
        8 yıl önce cevaplandı

          Hepinize teşekkür ederim önerdiğiniz virüs programlarından bazılarını indirdim kullanıyorum çok şükür bilgisayarımdada bir sorun yok :)

          taha17 taha17 (91)