virüs programı önerisi 2017

önerebileceginiz güzel virüs programı varmı sıte de yazabilirisiniz çok sevinirim.

miendisbey miendisbey (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    kardeşim bankacılık  koruması istersen :eset

    virus koruması ve hızlandırma :360 total security

    paralı seçenek :kaspersky

    ama uygulama indirmeden diyorsan : güvenlik duvarı- defender

    kullanabilirsin  inşallah faydalı olmuştur

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Benim tavsiyem süphesiz Kaspersky

      tahatugyan tahatugyan (1206)
      6 yıl önce cevaplandı

      Yani öncelikle şunu söyleyebilirim ki asıl virüs programı sizsiniz bedava yazılım İstiyorsanız Advenced System care 10 var çok yönlü bir program Windows hataları yada driver güncelemelerini yapıyor kayıt dosyalarını düzeltiyor internet te korunma ve sıkıntılı Wi fi vb şeylerden koruyor. Yani 5 yada 4 tane alanı var birisi Windows la ilgili diğeri virüs ve koruma ile ilgili diğerleri de yardımcı programlar ve bazı şeyler. Aralarında bazı özelliklerde var çok güzel ama onlar paralı  ama bir müddet sonra program sıkıyor malesef ve siliyorsunuz. Diğer Programlar var McAfee i önerebilirim mesela yada Usb ile ilgili security programları mevcut ama bunu kesinlikle indirin çünki malum artık usb belleklerden musallat exe yada klasör virüsü var.

      Kendi görüşüm şu dur ki benim görüşüm virüs program ı istiyorsanız belirsiz başsız yada belli başlı işlerle uğraşıyorsanız indirmenizi yada kullanmanızı tavsiye ederim He bu ne olur indirme yapıyorsanız internetten yada internet iş yapıyorsanız yada yaptığınız işi güvenli hale getirmek için kullana bilirsiniz.

      lucas77 lucas77 (199)
      6 yıl önce cevaplandı

        sistemin çok güçlüyse,bitdefender.kaspersky,norton,güçlü değilse kasmaması için,webroot,avira, önerebilirim

        shai shai (1)