virüs programı sildiği şeyi geri getirme

Arkadaşlar ESET smart securutiy  4.0.437.0 kullanıyorum oyun yükliycem setup başlatıyorum önce o dosyayı karantinaya alıyor sonra setup hata veriyor dosya eksik diyor virüs programını kapattım ama virüs programı alta dosyanın ismini verip karantinada diyor bu dosyayı nasıl kurtara bilirim

maskot maskot (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs programı arabirimi açılarak Karantina bölümüne girilmeli ve orada geri alınmak istenen dosya seçilerek "geri al" komutu tıklatılmalı (Çoğu antivirüs programında geri al komutuna seçim üzerinde sağ tuş menüsü açılarak ulaşılır.). Geri alma işleminden önce antivirüs durdurulmalıdır. Yoksa geri alma gerçekleşmez. Daha doğrusu gerçekleşir ama hemen ardından dosya yeniden zincirleme şekilde karantinaya gider.

    temmuz temmuz (12505)