virüs reklamları çıkıyor

merhabalar pc de kaç gündür sorun yaşıyorum reklam virüsleri bulaşmış silemedim muhtemelen eksik bişey yapıyorum yardımcı olurmusunuz

nihat nihat (6)
9 yıl önce sordu

  • Ekran görüntüsü vs. gibi bilgiler verseniz yardımcı olmaya çalışırız elbette. Ya da en azından yüklü olan program listenizi iletin. hakan 9 yıl önce
  • resim nasıl yükleniyor team viewerden bağlanıp yapılamaz mı nihat 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

selam nihat virüs toolbar izinsiz giren reklam bunalr için birincisi AdwCleaner 4.0.0.2 İndir  tarattır ikinci olarak bütün poroğramları kapat ve ComboFix İndir   tarattır kayıt defterini ropor verene kadarr beklee  yaklaşık  beş dkk sürer temizlenmesii  kolay gelsin

emir38 emir38 (-4995)
9 yıl önce cevaplandı

  • tşklr söylediklerinizi indirdim tarattım lakin hala sorunum devam ediyor nihat 9 yıl önce