virüs silinen dosyalar

adw ile temizlik yaptıktan sonra masa üzerindeki resimler ve kısa yollar yok olmuş hatta oyunlarım dahi silindi ve silinmeye devam ediyor. nasıl bi virüs bilmiyorum ama herşeyimi silmeye başladı

anes anes (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Virüsünüz dosyaları silmiş olabilir.O dosyaları geri de getirebilirsiniz.Ondan önce virüsü temizlemelisiniz.

    Size önerim :

    Advanced System Care 8

    IObit Malware Fighter

    Ccleaner bu dosyaları kurun.Gerekli işlemleri yapın.(Tarama/Kayıt Defteri Hataları vs)Daha sonra Recuva adlı programı yükleyin.Bu program sayesinde silinen uygulamalarınızı ve dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.Teşekkür ederim. :)

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

      Adwcleaner bir virüs temizleme programı değildir. Yani antivirüs değildir.

      Toolbar, istenmeyen eklentiler, tarayıcı korsanları ve istenmeyen programları silebilen bir araçtır.

      Bilgisayarınızda virüs olduğundan şüpheleniyorsanız antivirüs programı veya anti-malware ile taratmalısınız.

      Aşağıda ücretsiz antivirüs programlarını bulabilirsiniz. Bunlardan bir veya bir kaçı ile bilgisayarınızı taratın.

      Panda Cloud Cleaner nedir? Panda Cloud Cleaner nasıl kullanılır?

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

      Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?

      Malwarebytes anti-malware nedir? Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      murat murat (12492)