virüs tehdit korumam fidye yazılımına karşı korumam hepsi kapalı

bütün virüs tehdit korumam fidye yazılımına karşı korumam hepsi kapalı her yöntemi denedim olmuyor ve ayrıca googleda öyle yardım edin lütfen napıcam

mert2131 mert2131 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında yüklü olan programların listesini yazar mısın?

    Muhtemelen bilgisayarında bir antivirüs yüklü. Eğer antivirüs yüklüyse Windows Defender özellikleri kapalı kalır. Bu durum normaldir. Antivirüs programını kaldırırsan bu ayarlar tekrardan aktif olur.

    hakan hakan (15409)