Virüs ve Tehdit Koruması Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir.

Hocam öncelikle iyi günler.  Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir/ virüs ve tehdit koruması penceresinde bu hatayı aldım. Sizin belirttiğiniz   "Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft" bölümünde herhangi bir zararlı dosya mevcut değil. Ancak
"Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Defender"
Bu bölmede disableSpyWare ve disableAntiVirus gibi dosyalar mevcut ve silinmiyor. Sahiplik kısmı system ve değişmiyor. Bir türlü silemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

musty60 musty60 (1)
2 yıl önce sordu

  • Ekran Görüntüsü atar mısın lütfen? ilkaybaki16 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

musty60 musty60 (1)