Virüsten dolayı Pugb lite ve pubg mobile'da ban yiyorum

Bilgisarayımda virüs var galiba pubg lite ve pubg mobil oynarken pcde herhangıbır hıle olmadıgına dayir ban yiyorum,ondan dolayı ben de bilgisarayımda virüs oldugunu dusundum ucretsız onerebılecegınız vırus programı var mı acaba simdiden tskler.

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her hangi bir hile programı veya cheat engine gibi uygulamaldan da ban yiye bilirsin.

    Bu sornun çözümü çok kolay:

    Antivirüs programları hile programlarını virüs algılıyorlar ve siliyorlar sana önereceğim antivirüs programları fakat bunların biri ile de bilgisayarını tarasan o hile programını siler.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Avast herkez kotu dıyor buna ne dıyorsun darkcrack abdullah53 4 yıl önce
    • Avast son zamanlarda kendini reklamlara bıraktı ve reklam'a odaklanmış durumda fakat ben de hiç önermiyorum avast'ı kimseye ama sevenler var ve iyi diyenler olduğu için yazdım @abdullah53 darkcrak 4 yıl önce
    • tamam teşekkur ederım malwarebstes indirdim onu kullanıcam simdi tesekkurler simdiden yardımın için. abdullah53 4 yıl önce
    • darkcrack beni hatırladın mı :) abdullah53 4 yıl önce
    • @abdullah53 ben kimseyi unutmam :) İyi akşamlar darkcrak 4 yıl önce

    Eğer olmadıysa HWID Ban yemiş olabilirsin bu yüzden HWID Changer kullan.

    hydra hydra (3800)