Vista Format atacakken Select Disk 0 ı Seçip temizle dersek. Diğer Dosyalar Gidermi. Cevap verin

-2

Arkadaşlar bugün pc'ye vista format atacaktım   hata çıktı.

Çözümü şu linkte: https://support.microsoft.com/tr-tr/help/928232/error-message-when-you-try-to-upgrade-a-computer-to-windows-vista-this-computer-does-not-have-enough-space-for-temporary-files.-error-code-0x80070103

Disk 0 ı seçin.  Temizleyin diyor.    Temizlersem.  Yerel disk d deki doayalar silinirmi? Cvplarinizi bekliyorum

sefaubay sefaubay (-13)
6 yıl önce sordu

  • Ne demek "cevap verin" :( temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Diskpart komtu uygulandığı zaman bütün sürücüleri silersiniz sadece hardisk kalır

diskpart  komutunda Select Disk 0 ve diğer komutlarda uygulanırsa bütün sürücüleriniz silinir

önlem için verilerinizi usb veya harici diske kopyalarsanız format sonrası yine bilgisayara tekrar aktarırsınız

candan candan (4301)