Visual c++ 2005 erişim engeli

Öncelikle merhaba
Windows 7 home 64 bit işletim sistemine sahibim işletim sistemim orjinal ancak Microsoft Visual c++ 2005 Redistributable kurulumu sırasında erişim engellendi hatası alıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

bydoqan34 bydoqan34 (16)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Microsoft Visual c++ 2005 Redistributable kurulumunu yaparken Yönetici olarak oturumu açtığınızdan emin olun.

    Ya da Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86) adresinden paketi indirin.

    İndirdiğiniz vcredist_x86.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kurulumu başlatın.

     Çözüm olmazsa lütfen bildirin.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz tüm yolları denedim yine aynı hatayı veriyor. bydoqan34 9 yıl önce

    Çözüm 1:

    Herhangi bir antivirüs kullanıyorsanız, antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın ve kurulumu bu şekilde deneyin.

    Bazen antivirüs programları Microsoft Visual c++ 2005 Redistributable gibi eklentilerin kurulumunda sorun çıkartabiliyorlar.

    Çözüm 2:

    Diğer çözüm yöntemi olarak C:\Windows\Winsxs\Installtemp klasörün güvenlik ayarlarından System kullanıcısı için Tam denetim verin ve kurulumu bu şekilde yapın.

    Çözüm 3:

    Microsoft Visual c++ 2005 kurulumunda hata alıyorsanız bunun bir sebebide kyıt defterindeki yetkilendirme sorunları olabilir. Bunun için kayıt defterindeki yetki sorunlarını düzenlemelisiniz.

    Kayıt defteri yetkilerini düzenleyen Reset Registry Permission aracını kullanabilirsiniz. Reset Registry Permission aracını buradan indirebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çözüm 1 ve çözüm 3 ü denedim ancak düzelmedi. Çözüm 2 yi uygulayamadım sebebi ise Winsxs klasörü ve içindeki klasörlere yönetici olarak girmeme rağmen sadece okuma izni var silme ve değiştirme izni yok . Ayrıca aynı erişim engellendi hatası java yazılımını yüklerkende oluşuyor. Buyrun buda resmi çıldırmak üzereyim http://hizliresim.com/gjMYdO bydoqan34 9 yıl önce

    Arkadaşlar sorunum devam etti bu sefer hangi yazılımı yüklemek istersem isteyeyim aynı hatayı verdı ve hiçbir çözüm yolu bulamadığım için recovery yaptım.Şuan bir sıkıntı yok ilgilenen herkese teşekkür ederim.

    bydoqan34 bydoqan34 (16)