Visual Studio 2010: enter, backspace, ve ok tuşları çalışmıyor

Visual Studio 2010 MVC'de Razor kod yazarken Enter, BackSpace, ve ok tuşları zaman zaman çalışmıyor.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bu tuşlar tekrardan çalışmaya başliyor.

Bu problem özellikle CTRL + S yani kaydet işleminden sonra ortaya çıkıyor.

alattin alattin (16999)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio 2010 MVC'de Razor kod yazarken Enter, BackSpace, ve ok tuşları tepki vermez duruma geçtiğinde

    ALT ve Enter tuşlarına birlikte basmak soruna çözüm sağlayacaktır.

    Yine Aynı şekilde CTRL + TAB tuşlarına iki kere basmak çözüm sağlayabilir.

    alattin alattin (16999)