Visual Studio 2010 New project seçeneği yok

Merhaba

Visual Studio 2010 bilgisayarıma yükledim ama proje yapmam lazım New File ' da proje seçeneği yok bunun sebebi nedir acaba? birşey mi? indirmem lazım

seyfiwo seyfiwo (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınıza tam olarak kuramamış yada hatalı kurmuş olabilirsiniz, kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.

    morthan morthan (12)
    8 yıl önce cevaplandı

      Visual Studio 2010 düzgün şekilde kurulduysa yeni proje oluşturmak için herhangi başka bir eklentiye gerek yok.

      CTRL + SHIFT + N tuşlarına birlikte basarak yeni proje oluşturabilirsiniz.

      alattin alattin (16984)