Visual Studio 2013 : intellisense (Otomatik kod tamamlama) çalışmıyor

Visual Studio C# Asp.Net MVC uygulamasında, intellisense yani otomatik kod tamamlama özelliği çalışmamaya başladı. Artık yazdığım kodlar otomatik tamamlanmıyor, tamamını yazmak zoruna kalıyorum.

Visual Studio 2013'de intellisense (Otomatik kod tamamlama) özelliğinin çalışmaması sorununun çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio 2013'de intellisense (Otomatik kod tamamlama) özelliği çalışmayı durdurduysa ilk yapılması gereken projeyi temizlemek olmalıdır. Muhtemelen geçici bir sorunla karşı karşıyasınız.

    1. Solution Explorer'ı sağ tuşla tıklayın.
    2. Clean Solution'ı seçin.
    3. intellisense şaunda çalışıyor olmalı.

    Sorun devam ederse Visual Studio 2013'ü kapatın ve yeniden açın.

    alattin alattin (16999)