Visual Studio 2013 programını nereden indirebilirim?

Visual Studio 2013 eğitim videosu izleyip 2015 ve 2017 sürümlerinde denediğim kod çalışmıyor. Bu yüzden 2013'te kontrol etmek istiyorum ama ücretsiz indirme linki bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ücretsiz olarak Visual Studio 2013 indirmek için https://my.visualstudio.com/ adresine git. Sonra bir microsoft hesabı ile oturum aç (hotmai. outlook gibi).

    Daha sonra karşına Welcome to Visual Studio Dev Essentials ekranı gelecek Confirm'i tıkla. Yukarıdaki menüden Download sekmesini tıkla ve açılan pencerenin altından   linkini seç. Visual studio 2013 bu şekilde indirebilirsin.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Yayın tarihi 2015 yazıyor. 2013te ilk çıkan güncellenmemiş sürümü indirirsem kodun çalışacağını düşünüyorum. @hakan misty 6 yıl önce
    • "Visual Studio 2013 not updated" aramasında sonuç çıkmıyor. Ne yazmalıyım misty 6 yıl önce
    • @misty çalışmayan kodun sürümden dolayı çalışmadığını düşünmüyorum açıkcası. hakan 6 yıl önce
    • Deneyeceğim ama çok geç kuruluyor. misty 6 yıl önce
    • Visual Studio 2013 with Update 5 ile de çalışmadı. misty 6 yıl önce
    • kod anladığım bir konu değil @misty hakan 6 yıl önce

    @misty sanırım sen C# diline başlamıştın. Eğitimleri izlemeni önerdiğim site Açık Akademi 'dir. Burada C# eğitim videosunda VS 2015 kullanılıyor.

    toprak34 toprak34 (2026)