Visual studio 2013 web application sorunu

Windows 7 home basic 64 işletim sistemime visual studio 2013 ultimate (x86)kurdum.Asp.Net Web Form Applicaton projesi başlatmaya çalıştığımda "Configuring IIS Express failed with the following error:

Dosya adı:redirection.config   Hata:Yapılandırma dosyası okunamıyor"

hatası alıyorum ve proje oluşturulmuyor.

murat26 murat26 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 basic ne yazık ki IIS desteği yerleşik olarak gelmiyor. Windows 7 Home Premium, Home Basic veya Home Starter Üzerine Yükleme;

    1. Başlat'ı, ardından Denetim Masası'nı tıklayın.

    2. Denetim Masası'nda Programlar'ı ve sonra da Windows özelliklerini aç veya kapat'ı tıklayın.

    3. Windows Özellikleri iletişim kutusunda Internet Information Services öğesini ve Tamam'ı tıklayın.

    yusufgundogdu yusufgundogdu (76)