Visual Studio 2015 Professional Kurulum Hatası

Merhaba Sayın uzmanım.net üyeleri ve adminleri,

Bilgisayarıma daha önceden kurmuştum fakat şimdi kurduğumda bu hata ile karşılaşıyorum hatada eksiklikten bahsediliyor onları gidermek adına 2010 versiyonunu yükledim kaldırdım tekrar denedim fakat sonuç gene hüsran daha önce hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım.

recluse recluse (1)
7 yıl önce sordu

  • @recluse Merhaba, hata resminiz gözükmüyor. Lütfen başka bir yol ile tekrar denermisiniz notify 7 yıl önce
  • @notify Merhaba hocam yeniledim resmi tekrar gözükmüyorsa http://i.hizliresim.com/ldv5WJ.jpg buradanda bakabilirsiniz recluse 7 yıl önce
  • Log file bölümüne tıklayarak detayları görebilirsin. Log file'i paylaşırsan iyi olur alattin 7 yıl önce
  • @alattin hocam merhaba, log file bölümünü açtım ama açıkçası birşey anlamadım dosya indirme hatası veriyor diye anladım linki http://m.yollayap.com/ba3s/1489596045363.htm recluse 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kurulumu yaparken, Visual Studio 2015 Setup dosyasını sağ tuşla tıkla ve yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kuruluma başla. Log dosyasında yetki sorunu varmış gibi görünüyor.

alattin alattin (16999)
7 yıl önce cevaplandı

  • @alattin hocam yönetici olarak çalıştırdım dediğiniz gibi yetki sorunu vardır diye administrator hesabını açıp tam yetkiyide verdim admin zaten hesap ama gene aynı hatayı veriyor güncellemeleri yaptım gene aynı hata recluse 7 yıl önce