Visual Studio 2015 Setup Failed Hatası

iso dosyası ile kurulum yapmaya çalıştığımda sürükli ekteki hatayı alıyorum.

dijita dijita (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual studio Setup Failed penceresinde hatanın sebebi gösteriliyor.  Setup gerekli bir güncelemeyi yükleyemiyor.

    Önerim Visual studio kurulumundan önce gerekş Windows güncelleştirmelerini yükleyin.

    KB2999226 güncellemesi kurulamamış. Bu güncellemeyi manuel indirerek kurabilirsiniz.

    KB2999226 güncellemesini buradan indirebilirsiniz

    Güncellemeden sonra Visuyal studio kurulumunu tekrar başlatın.

    cemkara cemkara (4215)