Visual Studio Community 2015 ile yaptığım bir programın tasarımını nasıl güzelleştirebilirim?

Merhaba;

Yakında bir web browser yapacağım ancak tasarımı çok kötü ve acemice gözüküyor. Opera, Chrome gibi tasarımları nasıl yapabilirim? (C# ile)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio ile hazırlanan Windows formlarını daha güzel göstermek için hazır bileşenler var. Örneğin:

    1. Telerik UI for WinForms

    2. DevExpress

    Bunların çoğu ücretli. Fakat biraz araştırma ile ücretsiz bir şeyler bulabilirsin.  Yukarıda yazdıklarım en popüler ve çok kullanılan bileşenler. Hem formları hem de form bileşenlerini daha güzel hale getirebilirsin. Yukarıdaki adreslerde demo, deneme sürümleri mevcut yükleyip deneyebilirsin.

    alattin alattin (16984)