Visual Studio Community 2015'te "setup and deployement" seçeneği yok

Merhaba;

Visual Studio'da bir hesap makinesi yaptım setup haline getireceğim ancak Other Project Types seçeneği altında Setup And Deployement seçeneği yok, sadece Visual Studio Solutions var. @alattin

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

  • ikon değiştirme sorun geçerliyse başka bir soruda sorman daha doğru olur alattin 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorunu çözdüm. Bu linkten indirip kurarsanız sorun çözülüyor.

toprak34 toprak34 (2026)