Visual Studio Community 2017 Windows Form Application nerede?

Merhaba;

C# eğitim videolarını izliyordum. Oradakiler VS Community 2015 kullanıyorlardı ve Form Application vardı. Ama ben 2017'de bulamadım. Nerede bu Form Application?

@alattin

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Evrensel Windows Platform Geliştirme sekmesi altında bulabilirsin. Biraz daha dikkatlice bakarsan orada C#, Vb.Net ... Windows Platformuna uygun uygulama geliştirme diye ekranda gösterilir.

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

      Programın arayüzünü yani ilk açılış yüzünde'ki tüm menüleri incele muhakkak bulursun. Büyük ihtimal new> Project> New Project... gibidir.

      notify notify (538)
      6 yıl önce cevaplandı

        @alattin Ben bulamadım?

        toprak34 toprak34 (2026)