Visual Studio da Delphi Kullanabilir miyiz ?

visual studioyuda delphiyide çok seviyorum ama onadan çıkıp ona girmek ondan çıkıp ona girmek istemiyorum visual studionun içinden pyton kullanılabiliyor delphiyide aynı şekilde kullanabilir miyiz?

deniza deniza (49)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio yerleşik olarak Delphi'yi desteklemez.

    Visual Studio  ile aaşağıdaki dilleri kullanabilirsiniz

    • C#
    • F#
    • Visual Basic
    • Visual C++
    • Javascript
    • Python

    Biraz araştırınca şöyle bir eklenti buldum:Delphi Prism' Fakat bu da sanırım oldukça eski ve geliştirilmesi durdurulmuş.

    Delphi için Delphi Prism'i inceleyebilirsiniz. Ayrıca burada da bir video var. Delphi Prism in Visual Studio IDE

    murat murat (12492)