Visual studio ekran ayarlama ?

Arkadaşlar ben visual studio'da Ekranı nasıl ayarlayacağim sorum şu:

Önce Formu Genişletirken formdaki buton lar aynı kalıyor. ben istiyorumki form büyütünce butonlarda aynı yönde büyüsün

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anchor özellikleriyle yapılır;

    Örneğin; WebBrowser Eklediniz Formu Büyütünce o aynı kaldı WebBrowser'a tıklayıp anchor özelliği ile ayarlarsanız. form büyüyünce oda büyür.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)