visual studio kurarken Visual 64x c++ hatası

Visual studio 2012 kurarken microsoft visual 64x c++ bulunamadı hatası alıyorum.

Visual 64x c++ hatasını nasıl çözerim?

bilgh bilgh (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Visual Studio'nun çalışabilmesi için

    Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package gibi gerekli paketlerin yüklü olması gerekir.

    Visual Studio'yu kurarken bu paketler normalde yüklenir.

    Visual studio sürümünüze uygun aşağıdaki paketleri yüklerseniz sorun düzelecektir.

    Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4

    Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013

    alattin alattin (16984)
    9 yıl önce cevaplandı

      teşekür ederim kuruldu.Fakat bu seferde program görünmüyor

      bilgh bilgh (1)