Visual Stuido 2008'i Windows 10'da kullanabilir miyim?

Arkadaşlar derslerim için Visual Studio 2008 kullanmam gerekiyor. Ben de Visual Studio 2019 yüklü. Bunu yapmam mümkün müdür?

sapphire sapphire (66)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual stuido 2019'u bilgisayarından kaldırıp visual studio 2008'yu kurabilirsin.

    darkcrak darkcrak (5158)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ancak desteklemediğini yazmış biri.Bu konuda bilgin var mı? @darkcrak sapphire 2 yıl önce
    • visual studio 2008'i ben bilgisayarımda kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yok. @sapphire darkcrak 2 yıl önce
    • @darkcrak ben kurmaya çalıştım olmadı.Vista istiyor nedense sapphire 2 yıl önce