Vk.com progamsız müzik indirme nasıl yapılır?

Vk.com müzik indirmek istiyorum?

Vk.com programsız müzik indir?

Vk.com müzik indir?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vkontakte, üzerinden beğendiğiniz bir müzigi indirmek istiyorsunuz ama nereden ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu konuyu inceleyebilirsiniz.

    verdiğimiz yönlendirmeri gözden geçirin ve izleyin.

    Vk.com progamsız müzik indirme nasıl yapılır?

    İlk olarak google web mağazasına girmeniz gerekiyor, web mağazasına girdiyseniz çözüme geçelim.

    • mağaza içinde arama yapmanız gerekiyor (mağazada arama yap) tıklayın .
    • arama yerinin içine (vk music saver) yazıyorsunuz ve entere basıyorsunuz ve en üsteki uzantıya basınız ve googleye kurunuz ekleyin.

    arama ile uğraşmak istemiyorsanız bu linkten uzantıya hemen gidebilirsiniz uzantıyı googleye ekle

    uzantıyı eklediniz ve vk girmeniz gerekiyor indirme ikonu kendisi çıkacaktır müziklerin sağ koşesinde.

    Bu uzantıyı nasıl kullanacağım?

    vk.com sitesine web üzerinden girmeniz gerekiyor giriş yapın ve anasayfaya gelin.

    • sol koşede (müzikler) yazan yere tıklayın ve giriş yapın müziklere eklediğiniz şarkıları bulalım

    ve  sağ koşede indirme ikonu göreceksiniz ve tıklayıp indiriyorsunuz hemen inecektir.

    Uzantı ayarlarını düzeltelim

    Uzantıya tıklayın ve ara yüzüne girdik (folder for music downloads) müzik indirme klosörü oluşturuyor folder for music downloads alt kutusunda yazan yazıyı siliniz klasör oluşturmadan indirmek istiyorsanız boş bırakın ve save tıklayın

    İndireceğiniz müzikler için özel klasör oluşturmak istiyorsanız (folder for music downloads) yerin altına klasör ismini yazınız ve müzik klasör ile (indirilenler) bölümüne inecektir.

    ve müzik sorunsuz indirdiniz.

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho bunun videosunu çekebilirsiniz. bl4lev 4 yıl önce
    • Bunu çekmiştim :) @2brazzy https://www.youtube.com/watch?v=uydbNpsDZLI omercik 4 yıl önce