Vk.com Programsız video indirme nasıl yapılır?

Vk.com programsız video nasıl indirebilirim?

Vk.com video indirmek için çözüm?

Vk.com videoları nereden indireceğim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vk sitesi üzerinden video indirmek için 3 tane çözüm bulunmakta hepsi programsız size indirmeniz için fırsat vermekte şimdi 3'tane olan çözümleri anlatalım.

    1. Google üzerinden olan sitelerde vk.com üzerinden video indirmeniz için özel siteler oluşturulmuştur.
    2. Bilgisayar üzerinden vk.com sitesini mobile çevirerek video indirebiliyorsunuz
    3. Google web mağazası üzerinden uzantı ekleyerek indirebilirsiniz.

    Save vk nasıl kullanabilirim?

    Save vk sitesine buradan girebilirsin  site kapandı

    İlk olarak vk sitesine girmeniz gerekiyor indirmek istediğiniz videoyu açın ve link kısmına gelin aşada resimdeki gösterdiği gibi video link başına ''save'' ekleyin ve sizi video indirme sitesine yönlendirecek.

    ve video resmini göreceksiniz orada indirmeniz için kaliteyi soracak birini seçin (videolara göre değişiyor kaliteler hepsi kalitesiz değil)

    https://i.hizliresim.com/4p0XQY.jpg

    ve google üzerinden video inmiş olacak ve indirdiniz bu kadar .

    bl4lev bl4lev (790)