vk videoları açılmıyor

İnternetten film izlemek istediğim sitelerde Google Chrome ile film izleyemiyorum. Internet explorer ile denedim. Internet Explorer'da sorun yok fakat Google Chrome vk.com videolarını açmıyor. Flash player'da sorun olduğunu düşünmüyorum. En son sürüm Flash Player'i yükledim.

Ne yaptıysam vk.com videolarını Google Chrome da açamadım. Sizce neden vk videolarını Google Chrome'da açamıyorum?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    vk ile ilgili ben de benzer bir sorun yaşamıştım. Avast Internet Security kullanıyor musunuz? Ya da herhangi bir Internet Security, Internet güvenliği yazılımı?

    Muhtemelen benzer bir yazılımın Chrome eklentisinden kaynaklanıyordur. Ben Avast Internet Security'i devre dışı bıraktığımda VK videoları normal görüntülenmeye başladı.

    [08.Haziran 2014] - Önemli

    Vk.com sitesinde genel bir sorun var. vk.com videoları indirilirken aşırı yavaşlık söz konusu. Sorun geneldir. Sorun siz de depil vk.com'da.

    sedapekmez sedapekmez (624)