VLC Media Player Virüslü mü?

Merhaba değerli uzmanim.net okurları yazarları linux kullanıyorum ve VLC media player kurmak istiyorum ama ben windows da kurmak istediğim zamanlar virüs olarak algılıyodu virüs programları şimdi linux da kurmak istiyorum programı indirdim hex editör ile de inceledim tehlikeli bi durum yok ama birde uzmanim.net de ki akil kişilere sormak istedim ne dersiniz ?

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://www.videolan.org/vlc/ adresinden indirdiyseniz VLC player virüslü değildir. VLC player son derece güvenilir ve başarılı bir video oynatıcıdır.

    Ben yıllardır kullanıyorum, formattan sonra ilk yüklediğim programlardandır.

    VLC Player Hakkında:

    Basit, hızlı ve güçlü bir ortam oynatıcıdır.

    Her şeyi oynatır: Dosya, disk, web kamerası, aygıt, akış.

    Çoğu biçimi ek kodlayıcı/çözücüler yüklemeden oynatır:
    MPEG-2, DivX, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3...

    Tüm platformlarda çalışır: Windows, Linux, Mac OS X, Unix...

    Tamamen ücretsiz, ajan ya da reklam yazılımı içermez ve kullanıcı işlemlerini izlemez.

    Windows

    Platform: Windows

    Mac OS X

    Platform: Mac OS X

    Kaynak Kodları

    VLC kaynak kodu.

    GNU/Linux

    Platform: Debian GNU/Linux

    Platform: Ubuntu

    Platform: Mint

    Platform: openSUSE

    Platform: Gentoo Linux

    Platform: Fedora

    Platform: Arch Linux

    Platform: Slackware Linux

    Platform: Mandriva Linux

    Platform: ALT Linux

    Platform: Red Hat Enterprise Linux

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      VLC Virüslü değildir ve bunu bilmek için "akil" olmak gerekmez :-)

      Yeterki doğru yerden download et. En doğrusuda resmi sitesi videolan,org'dur:

      Resmi VLC ortam oynatıcısı sayfası (Türkçe)

      VLC, özgür ve açık kaynak kodlu, platformlar arası, bir ortam oynatıcı ve çatıdır. Çeşitli DVD, Ses CD, VCD ortamları ile hemen hemen tüm ortam dosyaları ve akış protokollerini oynatabilir.

      temmuz temmuz (12505)