VLC Player 4K video donma sorunu

4K film indirince VLC'de izlerken takılmalar ve donmalar oluyor. Monitörüm 1080p olduğundan dolayı hiçbir türlü akıcı izleyemem mi yoksa bir ayarı var mı?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Donma ve takılma başka şeyden kaynaklanıyor. 4K bir film izlemek için illa 2160p monitör sahip olman gerekmiyor. Çözünürlüğün neyse o kadarını alırsın.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      potplayer indir ordan rahat izlersin filmi    https://potplayer.daum.net

      kemal00 kemal00 (24)