VLC Player çok ağır çalışıyor

Birkaç gün önce bilgisayara format attım sonra VLC Player yükledim fakat önceden hiç sıkıntı yokken şimdi filmleri oynatırken ilerletince filan donuyor 2-3 saniye sonra geçiyor. İzlerken sıkıntı yok ama herhangi bir süreye ilerletince donup kalıyor ve devam ediyor çok yavaş çalışıyor. Bunu düzeltmemin bir yolu var mı? İnternette araştırdım bazı ayarları yaptım fakat pek düzelmedi.

treajen treajen (43)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunu çözmüş bulunmaktayım. Araçlar > Ayarlar > Giriş / Kodlayıcı / Çözücü bölümünde bulunan Donanım hızlandırmalı kod çözme seçeneğini Otomatik yapınca sorun çözüldü.

    treajen treajen (43)
    2 yıl önce cevaplandı

      Emeğin için teşekkürler. Sorunum çözüldü.

      kuzeen kuzeen (1)