VMware 800A0400 hatası nasıl çözülür

WMware Workstation programını indirmiştim, programı silmeye çalıştığımda mavi ekran verip bilgisayarı yeniden başlattı ve bunu birkaç kez tekrarladı. Sonunda bir şekilde programı silmeyi başardım ama bilgisayar açıldığında "C:\Users\user\Documents\aut.vbs deyim gerekli kod: 800A0400" hatası alıyorum. Dosya konumuna gittiğimde öyle bir dosya görünmüyor ama bu hatayla karşılaşıyorum. Bilgisayarı kapatıp yeniden açtığım zaman ''hoş geldiniz'' yazısından sonra direkt açılması lazım ama kullanıcı adı geliyor ve elle açmak zorunda kalıyorum. Uyku modunda açılırken gelen ses vardır ya, işte o ses gelip açılıyor ve yine bu hatayı alıyorum. Durum biraz karışık lütfen yardım edin!

loneman69 loneman69 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows'un Sistem Geri Yükleme aracını kullanarak, VMware programını indirmediğiniz bir zamana bilgisayarınızı geri döndürebilirsiniz. Uzmanim.net'te bunun nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

    Sistem Geri Yükleme nasıl yapılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba. Dediğiniz gibi yaptım, bir geri yükleme noktası oluşturdum yani 03.09.2017 WMware programını yüklemediğim bir tarih oluşturup Sistem'i geri yükledim fakat 05.09.2017 tarihine yani bugüne geri yükledi ve sorun halen devam ediyor. loneman69 6 yıl önce
    • Bugün oluşturduğunuz tarihe geri yüklerseniz bugüne döndürür. Daha önceki bir tarihe yükleyin @loneman69 omercik 6 yıl önce