VMware Backtrack 5 R3 login ekranı ?

merhaba değerli uzmanlar ben WMware'a backtrack kurdum güncellemeleri yaptım 2 saat falan sürdü yeniden başlattı açılırken resimdeki gibi bi ekran çıkıyor ''root, toor'' yazıyorum ama kabul etmiyor

http://i.hizliresim.com/jJJ7GD.jpg

feritarslan feritarslan (303)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Root'a boş parola vermiş olabilir misiniz?

    Kullanıcı adına Root yazın parola bölümünü boş bırakın. Login butonuna tıklayın.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      ilk olarak onu denemiştim kaldırdım onu zaten kali linux daha güzel hem aynı programlar aynı işlevler ondada var. teşekkür ederim yinede

      feritarslan feritarslan (303)