VMware ile işletim sistemi kurma işleminde internet kullanılıyor mu?

Öncelikle merhaba.

Bu aralar VMware ile sanal işletim sistemi yüklüyorum. Direk soruya geçeyim. Örneğin XP kurulum aşamasında internet yer mi? Yani internet kapandığında kurulum iptal edilecek mi? Teşekkürler.

talhaseker talhaseker (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ISO üzerinden, Windows XP ISO dosyası üzerinden kurulum yaparsan internet filan kullanmaz. Tabi  kurmak istediğin işletim sistemine ait ISO dosyalarını önceden indirmiş olursan sonrasında internete gerek duymazsın.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler Murat.

      talhaseker talhaseker (1)